Serbest Tüketici Olmanın Avantajları

Serbest Tüketici ve Ucuz Elektrik Kullanım Avantajları

UCUZ ELEKTRİK NASIL KULLANILABİLİR?
Elektrik faturaları her zaman insanlar için büyük sorun teşkil etmiştir. Artık 100 TL 'den daha yüksek fatura ödeyen herkes ''serbest tüketici '' konumunda sayılıyor. Yani bu kişiler tedarikçilerini kendileri seçebiliyor. Tedarikçinin seçimi sayesinde bireyler ödemelerde büyük avantajlar sağlayacaktır. Ortalama bir fatura kadar daha az ödeme yapılabiliyor. Yıllık ortalama 5.000 TL ödeyen birisi, kendi tedarikçisini seçerek yıllık 4.500 kadar ödeyecektir. Yani ortalama bir ay fatura indirimli olarak ödeme yapılacak.
Özellikle ucuz elektrik kullanarak tasarruf etmek herkes için büyük avantaj sağlayacaktır. Ucuz elektrik sayesinde  ev bütçenize büyük katkılar sağlayabileceğiniz gibi, iş yerlerinde de tasarruf sağlama imkânı olacaktır.

ÖZEL ELEKTRİK FİRMALARI Özel elektrik firmaları sayesinde yüksek faturalar ödeme devri de kapanıyor. Çünkü 100 TL'de daha fazla fatura ödeyen herkes tedarikçisini kendi tercih edebiliyor. Yüksek faturaları ödememek ve yıllık ortalama olarak ciddi tasarruf sağlamak isteyenler hemen başvuru yapabiliyor. Süreç kısa tutuluyor ve maliyeti arttıran herhangi bir ödeme de yapılmıyor. Tesisat değişimi yapmaksızın özel elektrik firmasına geçme imkânı bulunuyor.

Elektrik faturaların fazla gelmesi sebebi ile birçok aile zor durumda kalmaktadır. Özel elektrik firmasını tedarikçi olarak tercih etmek, her şekilde tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Yıllık olarak en az bir fatura daha düşük ödeme yapmış olacaksınız. 2019 yılı itibari aylık olan 100 TL den fazla fatura ödeyen herkes kendi seçimini yapma imkânı sunulmuştur. Sadece ev olarak değil, hastaneler, iş yerleri, mağazalar, pastaneler, plazalar, büfeler ''serbest tüketici ''konumuna girerek seçimlerini yapabilir. Bu sayede bu tür iş yeri çok ciddi oranda tasarruf sağlamış olacaklar. Başvuru yaparak indirimli elektrik kullanmak mümkündür.

Kullanılan yıllık elektrik tutarına göre aboneler inceleniyor ve kriterlerle uyanlar seçimlerini yapabiliyor. Özel elektrik firmasına abone olmak için iletişime geçmek gerekir. Firma toplam yıllık faturalarınızı inceledikten sonra serbest tüketici konumunda olup olmadığınızı belirler. Akabinde bütçenize uygun indirimler hakkında bilgiler verilecektir. Firma müşteri odaklı işlemlerini yapmakta ve daima memnuniyet ön planda tutulmaktadır. İndirimli elektrik kullanarak her iş yeri ve ev kendi tasarrufunu sağlayabilir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz