Sermayesiz Bayilik

Karlı bir bayilik sistemine dahil olmak ister misiniz?

İndirimli elektrik bayiliği alarak AYLIK 2500 TL İLE 7000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Sermayesiz bayilik hakkında detaylı bilgiler için www.elektraenerji.com.tr/bayilik bayilik sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Elektrik bugün hayatımızın en önemli parçasıdır. Elektrik olmadan bir dünya düşünülemez çünkü hayatımız cihazlar ve bütün işlerimiz günün büyük bölümünde elektrik olup olmamasına bağlıdır. Elektrik piyasası bundan birkaç yıl öncesine kadar tamamıyla devletin kontrolünde olan bir piyasaydı çünkü devlet belli dağıtım firmalarına dağıtım yapmaları içi elektrik gönderiyorum diyordu ve bunlarda bir şekilde vatandaşa bu elektriği ulaştırıyorlardı.

sermayesiz-bayilikAna bugün özellikle özelleştirme olayının artması ile birlikte artık firmalar özelleşmiş ve elektrik üretiminden tutunda satımına kadar bütün süreçlerden tamamıyla şahısların kurduğu özel şirketler sorumludur. İşin böyle olmasının en önemli yararı ise birçok firmanın bu işe girmesi ile birlikte hem vatandaşın daha ucuz elektrik alması hem de devletin bu süreçlerin hiçbirine bulaşmadan sadece vergisini alarak kendi vatandaşlarına indirimli elektrik sunma imkânını yakalaması açısından oldukça olumludur.

Tüketicilerin ucuz elektrikten yararlanması için birkaç farklı kriter bulunmaktadır. Bunların başında yararlanmak isteyen gerek ev gerek işyeri olsun kesinlikle bunların serbest tüketici kapsamında olması gerekmektedir. Serbest tüketici dediğimiz olay ise devletin koyduğu belli bir kulanım limiti bulunmaktadır. Bu kullanım limiti ücret olarak evler için aylık 125 TL ve üzeri rakamlardır. Yani ayda bu miktarın üzerinde faturası gelen bütün evler serbest tüketici kapsamında olduğu için istediği özel firmaya geçiş yaparak çok ucuza elektrik alma imkânı yakalar.

bayilik-fırsatlarıİşte çok iyi para olduğu kanaatindeyim diyen birçok işadamı ise ürün elektrik sektörüne gerek dağıtım olsun gerek ise üretim konusunda olsun şirket kurup bir şekilde girmektedir. Bu firmaların tüketiciye ulaşmak için yaptığı en önemli yapı ise elektrik bayiliği isteyen yatırımcılara vererek o bölgeye ulaşmalarıdır. Elektrik bayiliği sayesinde büyük firmalar şehrin her bölgesinde hem insanlara ulaşırlar hem de daha büyük bir müşteri potansiyelini hayata geçirirler.

Bayilik sistemini ise büyük firmalar genellikle ortak kazanç yöntemi üzerine kurmuştur. Bu yöntemle siz ne kadar müşteri kazandırırsanız firmada size o kadar yüksek miktarlarda prim vermektedir ve sizde aynı zamanda şirketten çeşitli hediyeler kazanırsınız ve bu şekilde sizi de motive etmiş olurlar. Bayilik modelinin en önemli avantajı ise girişimciler doğru düzgün bir sermaye ortaya koymadan sadece ve sadece sahadaki iş yapış potansiyelini kullanarak hem para kazanırlar hem de birçok işi öğrenirler.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz