Sermayesiz Bayilik Almak

Sermayesiz Bayilik Nasıl Alınır?

Tüketicinin ödediği fatura her ay 100 TL ve üzeri oluyorsa o tüketicinin elektrik tedarikçisini değiştirme imkanı bulunuyor. Bizler aylık faturası 100 TL ve üzeri olan tüketiciler için kaliteli ve uygun fiyatlı elektrik tedariği sağlıyoruz. Elektra Enerji ailesi olarak Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde kolay ve güvenilir elektrik tedariği desteği veriyoruz. Aylık 100 TL ve üzeri fatura ödeyen tüketiciler yıllık ödemesini düşürmek ve kazanç sağlamak için Elektra Enerji bayilerinden destek alabilir. Firmamız tüketiciye ve bayilere profesyonel destek sağlayarak hizmet vermektedir. Siz’de elektrik enerjisi bayiliği almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilir bayilik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşletme Sahiplerine İndirimli Elektrik Avantajı

Günümüzde daha uygun fiyata elektrik faturası ödemek isteyen işletme sahipleri indirimli elektrikten faydalanabiliyor. Elektrik kullanımı belirli bir tutarın üstünde olan tüketiciler serbest tüketici sınıfında yer alıyor. Serbest tüketiciler kullandığı elektrik için uygun fiyatlı elektrik tedariği yapan firmayı seçebiliyor. İndirimli elektrik tedarikçisiyle anlaşma yapan tüketici birçok avantajdan faydalanabiliyor. Bu avantajların başında ise yıllık ödenen elektrik tutarının daha uygun olması geliyor. Maddi kazanç sağlayan indirimli elektrik, firmamız aracılığıyla tedarik ediliyor.

Ucuz Elektrikten Kimler Faydalanabilir

Türkiye’de tüketilen elektrik enerjisinin yüzde 22’si evlerde kullanılıyor. İşletme sahipleri yıllık ödediği elektrik tutarını indirmek istiyor. Ev sahipleri de ödediği tutarı indirerek daha uyguna elektrik kullanmak istiyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), uygun fiyatlı elektrik kullanımı için serbest tüketici alt limitini güncelledi. Son olarak 2022 yılında yapılan düzenlemeye göre limit 1100 kWh olarak belirlendi. Bu limitin üzerindeki tüm tüketiciler serbest tüketici sınıfında yer alarak ucuz elektrik kullanabilir. Ev ve işyeri sahipleri, küçük işletmeler, ofisler istediği elektrik tedarikçisiyle anlaşma yapabilir.