Şirketler & Firmalar İçin İndirimli Ucuz Elektrik

İşletmeler İçin İndirimli Elektrik

Temel yaşam maddesi olan elektriğe indirimli bir şekilde erişmenin birçok faydası bulunmaktadır. İş yerlerinde elektrikle çalışmakta olan birçok cihaz bulunmaktadır. Bunlar çalışmaya devam ettiği sürece her zaman masraf demektedir. Bilgisayarlar, klimalar, buzdolapları gibi iş yerlerinin vazgeçilmezi olan aletlerin şimdi kullanıldığı gibi ilerde de kullanılacağı inkar edilemez bir gerçektir.

İndirimli elektriğe geçen şirketler, kullandıkları cihazlar için daha az bir miktar ödeme yapmaktadırlar. Bu da şirketlere ciddi bir rahatlama imkanı sunmaktadır. İndirimli Elektrik için başvurular da her geçen gün artmaktadır.

İndirimli elektriğe geçiş yapan şirketlerin faturalarında ciddi azalmalar olmaktadır. Neredeyse tüm işlerini elektrik üzerinde gerçekleştiren bu firmalar, indirimli elektriğe sahip olarak kabaran elektrik faturalarından bir şekilde uzaklaşmaktadır. Bütün elektrikli indirim işlemleri bayilik ile olmaktadır. Bayilik sisteminin sayesinde hem elektrik faturalarında rahatlama sağlanmakta, ayrıca bayilik ağı geliştirilme imkanı bulunmaktadır.

Elektrik, günlük yaşamda çok kullanılan temel bir ihtiyaçtır. Evlerde, şirketlerde sıkça kullanılmakta olan elektrikler günümüzde hayatın vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir.

İndirimli elektriğe faturada yer alan kat sayılarının indirimi ile ulaşılmaktadır. Yıllık baz olarak hesaplandığında bütçeye ağır bir yük getiren elektrik, bu sayede elektrikli bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunu duyan şirket sahipleri de indirimli elektriğe sahip olmak için başvurularda bulunmaktadır.

En yeni imkanları sizlere ulaştırmaktan geri kalmayan firmamız da bayilik hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir. 2020 Bayilik adı altında gerçekleştirdiğimiz bayilik işlemleri sadece indirimli elektriğe sahip olmada kullanılmamaktadır. Bayilik ile artık kişiler kendi işinin patronu olabilmekte, bir nevi iş kurma imkanına sahip olmaktadır. Ek iş imkanı sağlamasıyla da sıkça tercih edilen bayilikle birlikte büro açılabilmekte ve iş faaliyetlerini genişletilebilme imkanı sunulmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz