Sivas Bayilik Alma | Sivas Elektrik Enerji Bayiliği

Sivas ve bölgesi için indirimli elektrik satış bayiliği alabilir kendi işinizi büyütebilirsiniz. Sivas Ucuz İndirimli Elektrik ve Bayilik hakkında detaylı bilgi için;

  • Adres: Maslak Mah. Saat Sok. Spine Tower. No:5 Kat:23 Daire:202 Sarıyer / İSTANBUL
  •  Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  •  Tel: (0850) 840 10 32
  •  Email: info@elektraenerji.com

Günümüz enerji sorunlarının başında gelen elektrik, son derece önemli bir konumdadır. Bu nedenle, elektrik kullanımında indirime gitmek, oldukça önemli bir hale gelmiştir. Peki, indirimli elektrik nasıl kullanılır? İndirimli elektrik için, özel şirketlerden faydalanmak gerekir. Özel elektrik şirketlerinin ucuz elektrik tarifelerinden faydalanmak en uygunu olacaktır. Bu uygulamalar ile birlikte, indirimli elektrik kullanmak, hayal olmaktan çıkacaktır.

Özel Şirketlerin Tarifelerinden Nasıl Faydalanabiliriz?

Özel şirketlerin tarifelerinden faydalanmak için, öncelikle serbest tüketici olmak gerekir. Serbest tüketici olup olmadığınızı öğrenmek için her yıl (EPDK) tarafından belirlenen tüketim miktarını Serbest Tüketici sayfamızdan görebilirsiniz.  Bu miktarda elektrik harcayan herkes, serbest tüketici olabilir. Bu olanaklarla birlikte, indirimli elektrik kullanmak oldukça kolay olacaktır. Bu fırsatlardan faydalanmak için, özel elektrik şirketlerinin sitelerinden faydalanmak en uygunu olacaktır. Telefonla veya internetle, sözleşme imzalamak oldukça kolay olacaktır. Bayilikler aracılığı ile abone olmak da son derece kolaydır. Her iki seçenekle de abone olmanız mümkündür. Bu kolay seçeneklerle abone olmanız çok kolaydır.

Abone Olmak İçin Ne Yapmalıyız?

Abone olmak için, özel şirketlerin sayfalarından faydalanılabilindiği gibi, bu şirketlerin bayiliklerinden de faydalanmak mümkündür. Dilekçe ile genel elektrik kurumundan serbest tüketici belgesi alınır. Bu belge ile özel elektrik firmamıza başvurduğunuz zaman, abone sözleşmesi imzalanır. Firmamız, genel elektrik kurumundan aboneliğinizi, firmamıza kaydırır. Bu şekilde, özel elektrik firmamızın indirimli elektrik tarifelerinden faydalanabilirsiniz.

Bayilik Sistemi Nasıl İşliyor?

Bayilik sisteminde, 18 yaşından büyük herkese elektrik bayiliği belgesi verilmektedir. Bu belge ile firmamız adına abone ve bayi toplama yetkisi verilmektedir. Bayilik çalışmasında, abonelerin faturalarından yüzde alınabilmektedir. Topladığınız bayilerin gelirlerine de ortak olabilmektesiniz. Bu şekilde çalışan bayilik sistemi ile bayilik ağı çok genişlemektedir.