Toptan Elektrik

İşletmeniz İçin Toptan Elektrik

Sizde Elektra Enerji'ye geçin işletmeniz fabrikanız veya atölyeniz için en uygun fiyatlara elektrik kullanmaya başlayın!

Elektrik Enerjisinden İndirimli Yararlanın Elektrik faturalarından indirim elde edebilmek artık hayal değil. Yeni çıkan düzenleme ile birlikte, ucuz elektrik kullanmak için, serbest tüketici sınıfına girmek yeterlidir. Peki, nedir serbest tüketici? Serbest Tüketici Olmak İçin Ne Gerekir? Serbest tüketici, yıllık 3600 kWh elektrik harcayan tüketiciler, serbest tüketici sınıfına girmektedir. Bu sınıfa giren elektrik aboneleri, bir dilekçe ile genel dağıtım şirketinden serbest tüketici belgesi alabilirler.

İndirimli Elektrik Şirketleri Serbest tüketici sınıfına giren aboneler toptan elektrik alabilmek için, özel şirketlerle sözleşme imzalaması yeterlidir. Bu sözleşme, genel elektrik kurumuna gönderilir ve aboneliği, toptan elektrik satışı sunan özel şirkete geçmektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak için, bu şirketlerin internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Bayiliklerle irtibata geçerek de, abone işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrik Bayilik Sistemi toptan-elektrikBayilik sistemi, indirimli elektrik sunan şirketlerin, abone sayısını artırmak için kullanılan ekonomik bir yoldur. Abone olmak isteyen bir kişi, 18 yaşını doldurmuş olması yeterlidir. Belli bir ücret karşılığında hemen elektrik bayiliği verilmektedir. Bu bayilik sistemi nasıl çalışmaktadır? Ne gibi artıları olabilir? Bu bayilik sisteminde, bayiler getirdikleri abonelerin elektrik faturalarından yüzde almaktadır. Ayrıca, kendileri gibi bayi olmak isteyenleri de bayi yaptıktan sonra, onların kazançlarına da ortak olmaktadırlar. Bu şekilde, bir zincir kurulmaktadır. Hem bayi sayısı, hem abone sayısı artmaktadır. Bu sistemle birlikte, bayiler hem abonelerden hem de bayilerin kazançlarından pay almaktadırlar. Bu şekilde bayi olanlar belli oranlarda kazanç sağlayabilmektedir.

Elektrik İndirim Nasıl Gerçekleşiyor? Elektrik indirim işlemleri, faturada çarpılan katsayıdan yapılmaktadır. Bu kat sayı düşük tutulmaktadır. Ayrıca abonelik işlemlerinde alınan harçlarda da indirim yapılmaktadır. Bu indirim işlemleriyle, faturalar yaklaşık kadar indirimli gelmektedir. Bu şekilde, indirim sağlanmış olacaktır. Kullanacağınız elektrik aynı elektrik olacaktır. Bu nedenle, sadece aracı değişecek. Bu indirimli elektrik sunan firmalar, çıkardıkları faturalardan indirim yapılmaktadır.

Sanayiler, fabrikalar ve daha birçok firma ve şirket, indirimli elektrik kullanım hakkına sahip olacaktır. İndirim direkt olarak faturaya yansıyacağı için, aylık indirimler hatırı sayılır derecede yüksek olacaktır. Büyük fabrikaların ve elektrikle işi olan bütün firmalar, bu indirimden faydalanmaktadır. Bütün bu indirim seçenekleri ile birlikte, ucuz elektrik kullanmak hayal değildir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz