Ucuz ve İndirimli Elektrik Satışı!

Ucuz ve İndirimli Elektrik Satan Firmalar

82 TL ve üzeri elektrik faturanız varsa sizde elektriğinizi ucuz elektrik satan firmalardan alabilir ve daha ucuz elektrik kullana bilirsiniz. İndirimli elektrik almak için bize ulaşınız.

Elektrik Ve Hayatımızdaki Yeri ucuz ve indirimli elektrik satan firmalarElektrik bizler için ekmek su kadar değerli bir oluştur. William Gilbert yüz yıllar önce hayatımıza sokmasıyla bizlere iş ve oluş kazandıran bir varlıktır. Elektriğin icadından sonra hayata milyonlarca icatlar girmiş ve insanların hayatı aydınlanmıştır. Günümüzde elektriğin kullanılmadığı tek bir alan bile bulunmamaktadır. Buda bizler için ne denli değerli olduğunu ifade etmektedir. Elektrik devlete bağlı olarak yurt geneline kurulan kablolama sistemiyle evlerimize girmektedir. Buna bağlı olarak ta devlet yaptığı tesisattan aylık ödenek almaktadır.

Tabi bu ödenek faturasının içinde vergiler ve diğer devlete ödenen ödeneklerde yer almaktadır. Bu yüzden vatandaşın harcadığı da eklenince ortaya oldukça yüklü bir fatura tutarı çıkmaktadır. Bu da devletle vatandaş arasında anlaşmazlıklara yol açmaktadır. Bu nedenlere bağlı olarak 2001 yılında devletin serbest tüketiciye yönelik geliştirdiği firmalara bağlı elektrik indirimi işi ortaya konularak vatandaşın ödediği faturalarının daha az bir tutarda ödemesini ön görmüştür.

Elektrikte yapılan değişiklik: indirimli elektrik satışı yapan firmalarBu değişiklik 2001 yılında çıkmasına rağmen 2016 yılında enerji piyasası düzenleme kurulu tarafından onaylanarak hayata sokulmuştur. Buna göre ev, işyeri ve diğer yerler ayırım yapılmadan ayda 150 TL elektrik faturasını aşan her vatandaş bir elektrik şirketine başvurarak başka bir elektrik firmasıyla anlaşabilir. Bu anlaşmadan sonra elektriğinde herhangi bir düzenleme ve kesinti olmaksızın geçebilir ve burada indirimli elektrik kullanabilmektedir.

Bu sayede serbest tüketici ay boyu harcama yaptığı faturadan indirimli elektrik kazancı elde etmektedir. Bunlarda tüketicinin evinde olsun işinde olsun ucuz elektrik harcamasına olanak sağlamaktadır. Bu düzenleme ile hem evlerde hem de iş yerlerinde tasarruf yapıldığı için kişiler evlerine olsun iş yerlerine olsun ek gelir soktukları için bu paralarla hem evini hem de çalışanını mutlu etmektedir.

İndirimli elektriğin düzenlemesi ve elektrik firmaları:
İndirimli elektrik, kişileri bağladığı kadar birde bu iş sayesinde ücretsiz bayilik açanlar içinde oldukça iyi bir düzenleme oldu bu iş sayesinde serbest tüketici kendisine elektrik satım yeri açarak vatandaşın derdine derman olmaya yönelik işler yapmaya başladılar. Elektrik satım şirketleri, yeni düzenlemeler yaparak vatandaşa daha iyi hizmet vermek için talepler doğrultusunda yeni olanaklar yaratmaktadırlar.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz