Yeni İş Kurmak

Yeni İş Kurmak ve Bayilik Almak

 • Türkiye’nin gelişen ve sürekli büyüyen bu sektöründen sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın ve kazaçlarınızı katlayın. Elektra Enerji ile gelişmekte olan bu sektörde yerinizi hemen alın ve kazançlarımızdan faydalanmak için acele edin.
 • Sabit indirim oranları ve sürdürülebilir indirim ile portföyümüze katılan her müşterinin gururunu yaşayacak ve gelirinizi her geçen gün artıracak bir portföye sahip olacaksınız.
 • Bayilerimizden beklediğimiz temel özellikler, girişken, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi ve ikna kabiliyeti yüksek olmalarıdır.
 • Vakit kaybetmeden sizlerde Elektra Enerji ailesine katılın kazançlı çıkın.

Ucuz Elektrik İçin Bir Sözleşme Yeterli
Günümüzde elektrik sorunu büyük bir sorun haline gelmiştir. Özel sektöre elektrik üretimi ve dağıtım izni verilmesinin nedeni, elektrik ihtiyacının karşılanmasında zorlanılmasıdır. Bu zorlanmadan dolayı, elektrik ihtiyacı sıkıntılı bir hal almıştır. Yeni çıkarılan bir uygulama ile 100 TL ve üzeri faturası olan kişiler, serbest tüketici olarak tanımlanmaktadır.

Nedir bu serbest tüketici? Serbest tüketici, telefon operatörünü değiştirir gibi elektrik firmasını değiştirebilmektedir. Yıllık sözleşme ile hizmet veren bir elektrik firmasıyla anlaşan serbest tüketici, bir yıl sonra isterse başka bir firma ile anlaşabilir. Böylece ucuz elektrik imkânlarından faydalanmış olur. Firmaların fatura katsayıları düşüktür. Bu nedenle daha indirimli faturalara kavuşabilirsiniz. Yani, özel bir elektrik kurumu ile anlaşan bir kişi, %5'lere varan indirimlerle fatura ödemektedir. Bunun nedeni ise kat sayısının düşük tutulmasıdır. İndirimli elektrik artık hayal değil.

Bu firmalar nasıl çalışır? Bu firmalar bayilik sistemi ile çalışır. Bayilik sisteminde, bayilerin çalışma sistemi önemlidir. Bayi olmak için büro açmak ya da vergiye bağlanmak gibi bir durum yoktur. Başlangıçta bayi olmak için öncelikle, bir miktar para yatırmak yeterlidir. Bu konu hakkında sözleşmenin imzalanması ile bayilik belgesi alıyorsunuz ve hemen işe başlıyorsunuz. İyi bir cep telefonu ve diz üstü bilgisayar ile abone toplamak daha kolaydır. Çünkü aboneler somut bir şeyler isterler. Sizde internetten elektrik firmasının sitesinden tanıtım yapabilirsiniz. Bu yolla birçok abone toplayabilirsiniz. Karşı tarafa güven verilmesi şarttır. Elektrik bayiliği, en pratik sistemlerden biridir.

Bayiler, topladıkları abonelerin faturalarından yüzde almaktadırlar. Başka bir bayi getirdiklerinde ise, yeni getirdikleri bayinin çalışmalarından yüzde almaktadırlar. Bu şekilde, bayilik zinciri çok hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır. Gelirlerden yüzde alabilen bayiler, abone toplama konusunda sınırsızdırlar. Yani istedikleri kadar bayi toplayabilirler.

Sanayide ve diğer fabrikalarda elektrik tüketimi, bütçeye büyük bir yük getirmektedir. Sanayi ve fabrikaların hemen hemen hepsi, serbest tüketici konumundadır. İndirimli elektrik tüketimi ile birlikte, sanayi ve fabrikalar kazanç sağlamaya başlamaktadır. Faturaların yüzde yirmilere kadar varan indirimle kesilmesi, sanayici ve diğer esnaf için kazanç anlamına gelmektedir. Elektrik masraflarının asgariye inmesi, işletmeler için ve diğer yerler için, kar anlamına gelmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz