Yeni İş Kurmak & Geleceğin İşi

Yeni İş Kurmak & Geleceğin İşi

BAYİLİK SİSTEMİYLE KISA ZAMANDA TÜM TÜRKİYE'YE UCUZ ELEKTRİK VERİLEBİLİR   Yeni İş Kurmak & Geleceğin İşi Bayilik sistemini getiren elektrik şirketler, herkese bayilik hakkı veriyor. Bayi olmak için, on sekiz yaşını geçmek yeterli. Belli bir ücret karşılığında, size bayilik belgesi veriyor. Bayilik belgesi ile abone toplama hakkını kazanıyorsunuz. Abone olmak isteyenlerle sözleşme imzalayabilirsiniz. Sizin gibi elektrik bayiliği mesleğini seçmek isteyenleri getirdiğiniz zaman, onların kazancından size pay veriliyor. Dışarıda abone toplama işleminde başarılı olduğunuz zaman, topladığınız abonelerin elektrik fatura miktarının küçük bir yüzdesi size veriliyor.

Her ay otomatik olarak hesabınıza atılıyor. Bu nedenle, bayiler ne kadar fatura toplarsa, o kadar hesaplarına aylık para girişi gerçekleşiyor. Bu uygulamalarla, indirimli ve ucuz elektrik olanakları sağlanmış oluyor. Aynı elektriği, indirimli şirketlerden, daha ucuza alabiliyorsunuz. Faturalarınız daha hesaplı gelmeye başlıyor.

Elektrik bayiliği üyelik taşıma Herhangi bir bayilikle anlaşmanız bulunuyor ve siz bunu başka bir tedarikçi firmaya taşımak istiyorsunuz, taşıma talebin de bulunmak ve istediğiniz tedarikçi firmadan elektrik satın almak son derece mümkündür. Arama motorun da elektrik bayiliği adına yapacağınız araştırmalarla birden fazla tedarikçi ile hızlı ve kolay iletişim kurabilir, bilgilendirme talebin de bulunabilirsiniz. Ek bilgi olarak çoğu tedarikçi firma zorunlu deprem sigortası istemektedir. Sigortanın yapılmamış olması ucuz elektrikten yararlanma konusuna bir engel teşkil edebilmektedir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz