E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Yeni Nesil İş Modelleri & İş İmkanları

Elektrik Bayiliği ile Yeni Nesil İş Kurma Fırsatı

İndirimli ve ucuz elektrik kullanma fırsatı aynı zamanda bir iş imkânı da sağlıyor. Firma olarak elektrik bayiliği hizmeti de veriyoruz. Türkiye’nin her yerinde bayiler arıyor, kendi işini kurup tedarikçi olmak isteyen müşterilerimizi de avantajlarımızdan faydalandırıyoruz. Girişimcilikleri sayesinde profesyonel elektrik satışı ve dağıtımı yapmak isteyenlere fırsat veriyor, büyük bir aile olmanın ayrıcalığına yaşatıyoruz.

Firmamız bütün bayilerine ve abonelerine extra indirim sağlamaktadır. Özel tarifeler sunar ve müşteri odaklı çalışmalarını her geçen gün daha da zenginleştirir. Yenilikçi ve dinamik yapısıyla fark oluşturur.

Ucuz Elektrik Kullanmanın Ayrıcalıklı Dünyası

Faturalar herkesin, her hanenin, her iş yerinin en büyük giderlerinden birisidir. Üstelik her ay tekrarlandıkları için adeta hayatın bir parçasıdırlar. Çeşitli faturalar olmakla birlikte bunların başında elektrik faturaları gelir.

Elektrik başta aydınlatma olmak üzere yüzlerce farklı alanlarda, farklı eşyada kullanıldığından dolayı tüketilmemesi imkansızdır. Ev, işyeri, ofis, fabrika ve diğer bütün yaşam alanları için her ay elektrik faturaları düzenlenir ve kullanıcıların yatırması istenir. Geçmiş yıllarda her ilin, bölgenin bir ana tedarikçisi oluyor ve onun verdiği hizmeti herkes kullanmak zorunda kalıyordu. Fakat artık durum farklı. Serbest tüketici kategorisinde olan herkes kendi tedarikçisini seçebiliyor. Bu da beraberinde indirimli elektrik fırsatı sağlıyor.

İndirimli Özel Elektrik Tarifeleri

Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği’ne göre aylık ortalama 100 TL ve üzerinde fatura ödeyen herkes serbest tüketici sayılıyor. Serbest tüketiciler istedikleri tedarikçiden elektrik satın alma fırsatı buluyorlar. Dolayısıyla eğer ödediğiniz elektrik faturası ortalamanız aylık 100 TL tutuyorsa sizler de kendi tedarikçinizi seçebilir, ucuz elektrik imkanlarından yararlanılarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Daha önceleri sadece büyük şehirlerde uygulanmakta olan serbest tüketici uygulaması artık tüm Türkiye genelinde mevcuttur. Firmamız bu alanda uzun süredir başarılı çözümlere imza atmakta, abonelerine en uygun fiyatlı elektriği tüketme imkânı sunmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken sayfamızda yer alan formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurup tarafınıza sunacağımız teklifi değerlendirmek. Farklı paketler sağladığımız için herkese uygun bir tarife mutlaka bulunmaktadır.