Elektrik Faturası Hesaplama

Elektrik Faturası Hesaplama

 İndirimli Elektrikte Yeni Dönem Hayat şartlarının daha da zorlaştığı günümüzde hane bütçesinde büyük yer edinen elektrikte indirimli dönem başladı. Ucuz elektrik kullanmak isteyen bireyler, indirimli elektrik hesaplama için gerekli mercilere başvurmaya başladı. Her ay düzenli olarak gelen elektrik faturası orta ve dar gelirli ailelerin boynunu büküyor. Artan maliyetlere göre hesaplanan elektrik ücretleri zamlanarak devam ediyor. Farklı aracı şirketlerin ortaya çıkmasıyla elektrikte de indirimli günler başlıyor.

Normal elektrik ücretinden daha uygun olan bu elektrik aboneliği, hane halkına ek gelir olarak geri dönüyor. Normal bir evin elektrik gideri 70-120 TL arasında değişmektedir. Yeni çıkan serbest tüketici ile bu tutar 50-100 TL arasına düşmektedir. Aylık 10-15 TL arasında bir tutarın elde kalacağını söyleyebiliriz. Günümüzde artan elektrik fiyatlarından bu kadar bir tutar elde edebilirsiniz. Ucuz elektrik kullanmak isteyen birçok aile bu kampanyaya dahil olmaya devam ediyor. Şu anda İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde başlayan bu kampanya tüm Türkiye'de yaygınlaşmaya devam ediyor. Bir nevi GSM hatları aboneliği gibi düşünebileceğimiz bu sistem, elektrik firmaları arasında geçiş yapma imkânı sunuyor.

Bir GSM hattından diğerine geçildiğinde ilgili GSM firması nasıl kampanya düzenliyorsa aynı durum elektrik firmaları arasında da geçerlidir. İstanbul'da birden fazla elektrik dağıtım firması olduğunu düşünürsek A firmasından B firmasına geçen bir elektrik abonesi ilgili firmanın kampanyalarından faydalanabilmektedir. Bu kampanya, abonenin ne kadar süre taahhütte bulunacağı ile de ilgilidir. 24 ay gibi uzun süre taahhütte bulunan aboneler daha ucuz elektrik kullanabilmektedir. İndirimli elektrik, elektrik dağıtım şirketlerinin artmasıyla daha mümkün hale gelmiştir.

Elektrikteki rekabet, abonelere indirimli elektrik olarak dönmektedir. Elektrik bayiliği ile bu durum mümkündür. Ucuz elektrik kullanmanın önemi, artan maliyetlerle daha da önem kazanmıştır. Hane bütçesine ek gelir sağlamak isteyen kişiler bu kampanyalardan faydalanabilir. Ucuz elektrik kampanyalarından faydalanmak isteyen bireyler elektrik bayiliği alarak bu imkândan yararlanabilir. Kendi düşüncenize göre belirleyeceğiniz bir süre için elektrik aboneliği gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre zarfı boyunca ilgili elektrik dağıtım firmasından ucuz elektrik temin edebilirsiniz. Aylık 30-40 TL arasında yıllık ise 3000-4000 TL bir gelir elde edebilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz