Samsun Bayilik & İndirimli Elektrik

Yeni Nesil Enerji Satışı ve Bayilik Fırsatı 

Samsun Bayilik & İndirimli Elektrik

Yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında bazı temel unsurlar vardır. Bunların başında elektrik gelir. Elektrik, icat edildiği günden bu yana dünyada büyük bir değişime neden olmuş, her geçen gün bu değişim hız kesmeden daha ileriye gitmektedir. Bugün her ay bütün haneler, işyerleri, ofisler ve diğer yaşam alanları elektrik faturaları ile karşılaşıyor. Rutin olarak ödenmesi gereken bir harcama olarak planlamalarda yer alıyor. Fakat son zamanlarda bu konuda da bir değişim başladı.

Daha önceleri elektrik, tek tedarikçilerden temin edilebiliyordu. Fakat serbest tüketici yönetmeliği ile birlikte tüketicilere tedarikçiler arasından seçim yapma imkânı sağladı. Bu da beraberinde pek çok yeniliği getirdi.

Serbest tüketici, yönetmeliğe göre aylık ortalama elektrik tüketim bedeli 100 TL ve üzeri olan kişileri ifade ediyor. Bu tüketiciler istedikleri tedarikçiden enerji satışı hizmeti alabiliyorlar. Satın alma özgürlüğü sayesinde en avantajlı şirketi seçebiliyorlar. İsterlerse uzun vadeli kontratlar yaparak elektrik piyasasında oluşacak anlık fiyat değişimlerine karşı kendilerini koruyabiliyorlar.

İndirimli Elektrik Başvurusu Yapma

Serbest tüketici olabilmek için tek şart, ortalama aylık fatura alt limiti. Bu sağlandığı taktirde abone olduğu elektrik tedarikçisini değiştirerek başka tedarikçiye geçebiliyor, bu sayede ödediği faturaları düşürerek bütçesinde tasarruf yapabiliyor.

İndirimli elektrik fırsatı aboneleri mevcut tedarikçilerine karşı da avantajlı kılıyor. Sektörde başka alternatiflerin olduğunu bilen tedarikçi, müşterilerine yeni avantajlar sağlamaya gidiyor. Bu da daha iyi hizmeti, daha ucuza alabilme imkânı veriyor.

Elektra Enerji olarak bu alanın öncülerinden olarak uzun süredir profesyonel çözümler sunuyoruz. Firmamızdan hizmet almak isteyen serbest tüketicilerimize daha ucuz elektrik fırsatı sağlamak adına en modern yollardan, güçlü iletişim kanalları açıyoruz. Müstakbel müşterilerimize indirim garantisi veriyor, özel tarifeler sunuyor ve müşteri odaklı hizmet sağlıyoruz. Başvuruları online olarak alabiliyoruz. Bu sayede doğrudan web sitemiz üzerinde bilgilerinizi girerek başvuru oluşturabilirsiniz. Ardından başvurularınız değerlendirilip tarafınıza teklif sunulur. Teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde sözleşme metni imzalamanız istenir ve sözleşme metni bize ulaştığında işlemler başlatılarak aboneliğiniz oluşturulur. Siz de ucuz elektrik kullanmaya başlarsınız.

Samsun’da Bayilik Alarak Büyüme İmkanı

Elektra Enerji olarak aynı zamanda bayilik veriyoruz. Türkiye’nin her yerinden iş ortağımız bayilerimizle birlikte büyüyebilmek adına eğitimden kırtasiye desteğine, sistem gereksiniminden deneyim paylaşımına kadar her noktada bayilerimizin yanında yer alıyoruz. Bu sayede geleceğin iş kollarından birisinde bayilerimize de yer açıyoruz. Bayilik başvurularını da online kabul ediyoruz.