E L E K T R A E N E R J I

Yükleniyor

Konut Paketleri

Size uygun paketler arasında TEDAŞ Tarifesine Endeksli Fiyat veya Sabit Fiyat paketleri yer almaktadır.  Her iki paketinde kendi içerisinde dönemsel avantajları vardır.

Sizlere anlaşma süresi boyunca TEDAŞ aktif enerji birim fiyatı üzerinden belli oranda bir indirimi garanti eder.Tarifedeki değişiklikler her iki yönde de birim fiyatınıza yansır.
Bu tarife ile her zaman ulusal perakende satış tarifesinden anlaşmadaki indirim oranında tasarruf etmiş olacaksınız.
Tarife fiyatlarının maliyet bazlı hesaplandığını düşünürseniz, dünya piyasalarındaki petrol ve doğalgaz fiyatlarının artması, elektrik talebinin yükselmesi, dolar kurunun değişmesi, elektrik piyasası özgü maliyetlerin değişmesi gibi durumların fiyatlara ve üretim maliyetlerine yansıyacağını değerlendirerek, bu etkenlerin düşeceği yönünde öngörünüz oluştuğu dönemlerde bu paket ile Elektra Enerji ile çalışmak daha avantajlı hale gelecektir.Tarifelere ait karşılaştırma tablosunu göster >>
Sizlere anlaşma süresi boyunca kWh başına belirlenen sabit fiyatla elektrik tedariği yapmanıza olanak tanır. Bu şekilde olan anlaşmalarımızda TEDAŞ tarifesindeki aktif enerji birim fiyatı değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Tarife de indirim veya zam olması durumunda sizin birim fiyatınız değişmeyecektir.
Bütçe tutarlığını artırmada en uygun pakettir. Sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Piyasadaki fiyat dalgalanmalarından kendinizi korursunuz. tarife fiyatlarındaki beklentinizin artış yönünde olduğu durumlarda Elektra Enerji ile sabit fiyatlı anlaşmalara yönelebilirsiniz.Tarifelere ait karşılaştırma tablosunu göster >>