ankara ucuz elektrik

Elektrik Abonelik Ücretleri:

Her firmanın abonelik ücreti farklılık göstermektedir, farkına varmadan çok yüksek abonelik ücretleri alınmaktadır.

Elektra Enerji Abonelik Ücreti YOK!

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz; fazladan abonelik ücreti ödemek zorunda kalmayın!

elektrik-abonelik-uctetiGünümüz şartlarında teknolojinin gelişmesine bağlı olarak dünyanın her yerinde elektrik oldukça çok kullanılan bir işlevdir. Bunun nedeni zamanla gelişen elektronik aletler ve taleplerdir. Buda insanoğlunun durmadan yeni bir elektronik cihaz almasına ve bununla beraber elektrik faturalarının da artmasına neden olmaktadır.

Sosyal yaşamda ortalama bir evde neredeyse her bireyin bir cep telefonu bulunmaktadır. Ve her evde mutlaka bir ya da iki televizyon ve bilgisayarda mutlaka vardır. Tabi bunlara evde kullanılan mutfak elektroniği de katılınca elektrik faturanın kabarık gelmesi kaçınılmaz bir son oluyor. Aslında baktığınızda yaptığınız harcamaların hepsi ihtiyaç yani, bu işlevi dışarda da yapsanız gideceğiniz, internet kafede de ve diğer yerlerde de aynı olacaktır. Sonuçta oralara da bir ödenek yapacaksınız. Dolayısıyla siz evinizde harcama yaparken aynı şekilde şirketlerde iş yerlerine aynı harcamaları ve de daha fazla faturayla ödeme yapmaktadır.

Elektriğin düşürülme planı:

Bu işlemlerin biraz da olsa düşmesi açısından devlet 2001 yılında geliştirdiği ve 2016 yılında işleme soktuğu bir projeyle bu faturaların düşmesine olanak sağlamayı düşünmektedir. Bu konuda enerji piyasası düzenleme kurulu tüketiciye bir olanak sağlayarak faturası 120 TL gelen serbest tüketici ilgili kuruluşlara başvurarak indirimli fatura ödemesini sağlamaktadır.

Bu sayede tüketici hem rahatlayacak hem de şirketinde yaptığı ödenekler doğrultusunda ya çalışanına ya da iş yerine ek bir gelir sağlayacaktır. Bunlarda indirimli elektrik çalışmasıyla başlayacaktır. Bu projeyle beraber serbest tüketici bir de iş olanağına sahip olarak indirimli elektrik projesi adı altında iş yeri açarak hem müşteri hem de kendisi bu projeden kazanç sağlayacaktır.

Ucuz elektrik şirketleri:

Yapılan yasa kapsamında elektrik faturalarının kota aşması durumunda ödeneklerini indirimli yapmaları için açılan işyerleridir. Bu iş yerleri devlet kapsamı adı altında iş yerleri açmakta ve buna bağlı olarak şahıslara ucuz elektrik satışı yapmaktadırlar. Bu iş yerlerinden faydalanmak için kotası aşılmış bir fatura ve ilgili belgelerle kayıt olunmaktadır. Bu işlemlerin ardından şirket faturanızda yeterli indirim yani ila 15 arası fatura indirimi yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Zamanımızda artık bu iler büyümüş ve elektrik bayiliği oluşturularak ülkenin her tarafına yayılmıştır. Bu sistemler her şahıs indirimli elektrikten faydalanabilir ve bütçesini yükselterek kendisine ek kazanç sağlayabilmektedir.