Kurumsal Elektrik Hizmetleri

Kurumsal Elektrik Hizmetleri

İş yeriniz için kurumsal ve daha makul rakamlara elektrik almak istiyorsanız Elektra Enerji sizinle!

Hayatın en önemli işlevlerinden ve günümüz teknolojisinin en üst noktada kullanılmasını sağlayan şirketlerden olan elektrik bayiliği, sahibine kar sağlarken, kullanıcısına da günlük işlerinde kolaylık sağlar.

Kendine ve çevresine güvenen üniversite mezunu insanların kendi iş imkânını yaratıp, düzenli bir gelir elde etmesini sağlar. Birçok enerji tüketicisi, gerek evlerinde gerekse işletme alanlarında tüketme ihtiyacı hissettiğinden, indirimli elektrikle işbirliği kurarak aylık belli oranlarda kullandığı kw a göre indirim sağlamaktadır. Bu uygulama ile kullanıcıları da aylık belirlenen ortalama miktarın üzerinde ki elektriği 1 yıl içerisine sürekli kullandıkları takdirde kendi elektrik tedarikçisini seçerek, indirimden yararlanmaktadır.

Elektrik enerjisinin günümüzde her alanda kullanılması ve günlük işlevsel işler için zorunlu olması, faturalarda ödemelerin kolaylaşmasını sağlayan bayiliklerin avantajlarıyla insanların rahatlamasını sağlamaktadır. Yıllık toplam elektrik tüketiminin zorunlu olduğu kw kadar harcama yapıp aylık belirlenen ortalama ve üzerindeki kişiler ise serbest tüketici sayıldığından, ucuz elektrik avantajı, özelleştirme ile geniş kapsamda yerini alarak, daha çok müşteri sağlamaktadır.

Büyük işletme ve fabrika sahalarının, indirimli elektrik veya ucuz elektrik kullanarak avantaj sağlamaları, üretim miktarını da etkilediğinden, ülke ekonomisinde canlanma ve piyasadaki rekabet koşullarında artma sağlamıştır. Elektrik bayilerinin lisanlı elektrik verme zorunluluğunda olduğundan sık sık denetim ve kontrollere tabi tutulması, kullanıcılar içinde önemli bir etkendir. Böylelikle ödenen faturaların ve alınan elektriğin yasal yollardan sağlandığı, belli oranlarının devlet bütçesine giderek, hizmete katkıda bulunulduğu güvenini verir.

Onlarca elektrik tedarikçisi içinden seçim yapmak, faaliyet alanına göre sözleşme yaparak indirimli elektrikten yararlanmak isteyen serbest tüketiciler, aralarındaki sözleşme yolu ile belli oranlarda bu hakka sahip olabilmektedir. İki tarafın yararına olan bu uygulama, bayii ve abonenin kazanmasını sağladığından uzun süreli avantaj sağlar. Daha cazip oranlarda ucuz elektrik sunabilen bayiinin şartlarını değerlendirme hakkına sahip olan tüketici, kullandığı elektrikten daha fazla verilen indirimi seçme hakkına sahip olduğundan bayisini değiştirme yoluna gidebilir.

Son yılların en önemli ve aboneler tarafından beğeni kazanan indirimli elektrik uygulaması ile birçok yatırımlarda üstün başarı elde edilmiş ve faaliyet alanlarını genişletmek için kendilerinde güç bulmasına sebep olmuştur.

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.