2020 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

2020 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

2020 yılı için en karlı bayilik fırsatını kaçırmayın. Sizde ücretsiz bayilik alabilir kendi işinizin patronu olabilirsiniz, detaylı bilgi ve başvuru için bize ulaşınız.

İndirimli Elektrik Seçenekleri İle Daha Az Ödeyin 2017-bayilikGünümüzde vazgeçilmez enerji olan elektrik, günlük yaşantımızda önemli bir yeri vardır. Elektrik enerjisinin yetersiz gelmesi, kesintilerin artması ile yeni arayışlar başlamıştır. Çok geniş elektrik ağına karşılık, bu ağa hizmet etmek oldukça zorlaşmıştır. Yeni bir düzenleme ile serbest tüketici kategorisi oluşturulmuştur. Bu kategoride belli bir sınır konulmuştur. Yıllık 3600 kWh elektrik harcayan herkes, serbest tüketici sınıfındadır. Bu kişiler, genel elektrik kurumundan aboneliğini alabilir ve özel indirimli elektrik sunan şirketlere verebilir.

Bayilik Çalışmaların Nasıl Gerçekleşmektedir Serbest tüketiciler, abone sözleşmesi ile özel elektrik şirketlerinin olanaklarından faydalanabilir. Bu nedenle, genel elektrik şirketlerinden abonelik sözleşmelerini sona erdirmeleri gerekir. 'serbest tüketici belgesi almak istiyorum' diyerek bir dilekçe yazılır ve bu dilekçeden sonra genel elektrik kurumu, size serbest tüketici belgesi verecektir. Bundan sonra ucuz elektrik kullanabilirsiniz. Bu belge ile özel elektrik şirketleriyle abone sözleşmesi imzalarsınız. Bu şirket, bunu genel elektrik kurumuna bildirir ve aboneliğiniz, özel şirkete kaydırılır. Özel şirketlerin indirimli elektrik seçenekleri ile faturalarınız indirimli gelir. Bayilik sistemi ile hem kazanç sağlıyorsunuz, hem de bayilik ağınızı genişletebiliyorsunuz.

Faturalar Nasıl İndirimli Geliyor? ÜCRETSİZ BAYİLİK VEREN FİRMALARFaturalar, faturadaki kat sayıların indirilmesi ile birlikte, indirimli gelmektedir. Abone ücreti, elektrik kesme ve açma işlemleri gibi işlemler, indirimli yapılabilmektedir. Bu şekilde faturalar yaklaşık olarak indirimli gelebiliyor. Fatura kat sayısı ve alınan hizmet bedellerindeki indirimlerle, serbest piyasada rekabet oluşmaktadır. Bu rekabette, faturalara indirim olarak yansımaktadır.

İndirimli Faturadan Kimler Faydalanabiliyor? İndirimli faturadan, serbest tüketici belgesi alan herkes faydalanabiliyor. Bu nedenle, fabrikalar ve elektrikle işi olan bütün işletmeler, serbest tüketici kategorisine rahatlıkla girebilir. Bu işletmelerin aylık ödedikleri yüksek elektrik faturalarına gibi bir indirim yapılması, yıllık bazda iyi bir indirim meblağı ortaya çıkaracaktır. Elektrik işleri yapan özel işletmeler, bayilik sistemi ile kısa zamanda bayilik ağını genişletmektedirler. Avrupa'da kullanılan bu sistem ile bayi olmak ve bayi toplamak çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çok yaygın olan bu sistem ile ek iş imkânı sağlanmaktadır. Hatta bu işte ileri gidenler, büro açabilmektedir. Büro açtıktan sonra, daha geniş kitlelere hitap edebilmektedirler.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz