Yeni İş Fikri

İndirimli Elektrik Büyük İhtiyaçtır

         Elektriksiz bir dünya nasıl olur? Sorusunu yakın zamanda gerçekleşen Türkiye geneli elektrik kesintisi ile anlamış olduk. Hemen hemen bütün işlerimiz elektrikle olmaktadır. Dijital ve bilgi çağından, bütün işlerimizi internet ve diğer iletişim araçları ile yapmaktayız. Bu araçlar olmasa, hayatımız felç olur, ancak bu araçları çalıştıran elektriğin olmaması büyük kaosa neden olur.

Elektriğin önemini anladıktan sonra, faturaların kabarık gelmesi meselesine değinelim. Bu meselede bir çözüme kavuşmuştur. Yapılan yeni uygulama ile 100 TL ve üzeri faturası olan herkes, telefon operatörünü değiştirir gibi, elektrik abonesini değiştirebilmektedir. Bu gruptaki kişilere serbest tüketici denilmektedir. Bu özel kurumlar, birçok indirim ve seçenek sunmaktadır. Böylece, yüzde on beşlere varan indirimler, faturanıza yansımaktadır.

            İndirimli elektrik işlerinden faydalanmak için, bayiler aracılığı ile veya firmanın sitesinden iletişim kurarak, sözleşme imzalamanız yetiyor. Verdiğiniz sözleşmeler, Elektrik kurumuna bildiriliyor ve abonelik işlemleri iptal ediliyor. Bu aşamadan sonra abone, özel elektrik firmasına geçiyor. Bundan sonra indirimli faturadan faydalanmak mümkün hale gelmektir. Bundan sonra ucuz elektrik hayal değildir.

Bayilik sistemi ise, çok daha basittir ve pratiktir. Birçok büyük firma bu uygulama ile dünyanın her yerinde bayilik kurmayı başarmıştır. Bu bayilik sisteminden herkes faydalanabilir. Ek bir iş gibi yapabilir. Bu nedenle çok hızlı bir bayilik zinciri kurulabilir. Sizden ofis tutup, diğer masraflara girmeniz istenmiyor. Sadece belli bir ücreti elektrik kurumuna ödeyip, bayilik hakkını satın alıyorsunuz.

Topladığınız abonelerin aylık elektrik miktarından bayilere yüzde veriyorlar. Bu şekilde elektrik bayiliği üzerinden para kazanmaya başlıyorsunuz. Bayiler kendileri gibi bayileri toplayabilmektedir. Topladıkları bayilerin çalışmalarından yüzde alabilmektedirler. Bu şekilde hem topladıkları abonelerin faturalarından yüzde alıyorlar, hem de getirdikleri bayilerin çalışmalarından yüzde alabilmektedirler.

Faturaların düşük gelmesinin nedeni ise, özel elektrik firmalarının uyguladığı düşük kat sayısı uygulamasıdır. Bu uygulama ile birlikte, faturalar yüzde on beş kadar düşük gelebilmektedir. Faturaların düşük gelmesi ile birlikte, müşteriler rahat bir nefes alabilmektedirler. Abone olma şartları, elektrik kesme ücretleri ve buna benzer diğer hizmetlerde birçok avantajlar sunulmaktadır. Bu avantajları öğrenmek için bayilerle veya direkt olarak internet sitesinden özel elektrik firmaları ile irtibata geçmek gerekir.

Bayilik Başvuru Formu

  Merkez

  • Adres: Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:243 Spine Tower Kat:23 Daire:202-203 Sarıyer – İstanbul
  • Tel: (0212) 273 01 70 – 74 – 75
  • Tel: (0850) 840 10 32
  • Email: info@elektraenerji.com

  Çalışma Saatleri

  • 09:00-18:00

  İnsan Kaynakları

  Şirketimize iş ve staj başvurusunda bulunmak için, info@elektraenerji.com adresine CV’nizi gönderebilirsiniz