Yeni İş Modelleri

Yeni İş Modeli İndirimli Elektrik Bayiliği

Elektra Enerji olarak sunduğumuz avantajlardan birisi de elektrik bayiliği olarak öne çıkmakta. Eğer yeni bir iş kurmak ya da işinizi genişletmek isterseniz bayimiz olabilirsiniz. Bayilik için tarafımıza başvuruda bulunduktan sonra ekiplerimiz gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve kayıt aşamasından hemen sonra siz de kendi abonelerinizi aramaya başlayabilirsiniz. İlk etapta bayi olabilmek için herhangi bir ofis ya da iş yerine gereksiniminiz yok.

Çoğu zaman bayilerimiz belli bir süre sonra kazançlarını arttırıyorlar ve pek çok konuda tasarruf ederek kendi ofislerini açma yoluna gidebiliyorlar. Yeni aboneler buldukça onlardan pay elde edebilirsiniz. Kendi altınızda bayiler bulabilir, yeni bayilerin satışından belli bir pay alabilirsiniz. Bütün bunlar iş fırsatı olarak da çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Ucuz Elektrikten Kimler Faydalanabilir?

Elektrik bütün yaşam alanlarında, herkesin kullandığı bir enerji çeşididir. Elbette bu enerjinin bir bedeli var ve aylık fatura olarak bütün kullanıcılara yansır. Ülkemizde çoğu tüketici sürekli gelen anlık fiyat değişimlerinden şikayetçi olur. Çünkü sürpriz elektrik faturalarıyla karşılaşma söz konusu, bu da bütçenize ek maliyet demektir.

Ucuz elektrik fırsatları ile faturalarınızı düşürebilir, tasarruf edebilirsiniz. Eğer serbest tüketici şartlarını sağlıyorsanız web sitemizden kolayca başvuruda bulunabilir, size özel teklif hazırlamamızı sağlayabilirsiniz.

İndirimli Elektrik Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

İndirimli elektrik fırsatı sayesinde faturalarınızda gözle görülür bir düşüş gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Firmamız daha uygun fiyat garantisi vermektedir. Özellikle de fabrikalar, sanayi kuruluşları, büyük firmalar, büyük işletmeler açısından işletme giderlerini düşürmek için büyük bir fırsattır. Çünkü bu tür yerlerde elektrik enerjisi tüketimi oldukça fazla olmakta, bütçeden ayrılan pay olağanüstü seviyelere ulaşabilmektedir.

İndirimli elektrik başvurusuna serbest tüketici statüsündeki herkes başvurabilir. Serbest tüketici, yasalar gereği ortalama elektrik faturası 100 TL ve üzeri olan herkes olmakta ve bu kişilere devlet, kendi elektrik tedarikçisini seçme imkanı sunmaktadır. Siz de gerekli şartı sağlıyorsanız kolayca başvuruda bulunabilir, enerji tüketim masraflarınızı azaltabilirsiniz.