Aynı Elektriğe Daha Fazla Ödemeyin! Sizde Elektra Enerji’ye Geçin!

Aynı Elektriğe Daha Fazla Ödemeyin! Sizde Elektra Enerji’ye Geçin!

aynı-elektrik-daha-ucuzGit gide artan fiyatlar, sürekli yükselen faturalar yeter denilecek noktaya geldi ise sizi bizimle tanışmaya davet ediyoruz. Elektriksiz yaşamımızı idame ettiremeyeceğimiz bir çağdayız. Ama fazla fatura ödemek istememek çok doğaldır. Madem vazgeçemiyoruz o halde ekonomik bir yol bulmak gerekli. Firmamız ile yapacağınız basit bir sözleşme ile tükettiğiniz enerjiye daha az ödeme yapmak, indirimli elektrik mümkün.

2016 yılında geçerli kanun uyarınca, 120 TL ve üzerinde kullanım yapan bir tüketiciyseniz EPDK tarafından serbest tüketici sayılıyorsunuz. İstediğiniz tedarikçiden enerji almanız ve daha iyi bir tedarikçi bulduğunuzda tedarikçinizi değiştirmeniz mümkün. Bu şekilde enerji bedelinden tasarruf edebilir, indirimli elektrik kullanabilirsiniz. Piyasa şartları gözetilerek serbest tüketici limitleri belirlenmiş, alt limit 120 TL olarak açıklanmıştır.

2001 senesinden bu yana tedarikçiden enerji almamak mümkündü fakat tüketim limiti yüksek olduğundan bu imkânı herkes kullanamamaktaydı. Şimdi ise limitler birçok kullanıcının tüketim miktarı olan 120 TL ye düşünce hemen herkes güvendiği bir firmayı seçerek serbest tüketici olabilme imkânına sahip oldu.

Konya ucuz elektrik kullanımına bizimle başlayın. Kıyaslayın, göreceksiniz ki en uygun koşullar ve fiyatlar firmamızca sizin için tespit edilmiş olup, sözleşmenizi imzalar imzalamaz firmamız güvencesinde ankara ucuz elektrik kullanmaya başlayacaksınız.

Elektrik bayilik sistemi ile bayilik alabilir, bu sitemin içinde yer alabilirsiniz. Elektrik bayilik için bize ulaşarak sizde satışlarınızla kazanç sağlayabilir ve ekonomik enerji kullanımına yardımcı olabilirsiniz. Bayilik alarak kazanır ve kazandırı rsınız.

ucuz-elektrik

Ucuz Elektrik ve Elektrik Bayilik Firması Elektra Enerji

Firmamızla yapacağınız enerji alımı ile ilgili sözleşme ile çok basit bir şekilde sunduğumuz özel fiyattan yararlanarak elektrik kullanırsınız. Ulusal tarifenin dışında, özel tedarikçiler için sağlanan fiyat avantajlarından yararlanırsınız. Aynı miktar tüketim yaptığınız halde daha az öder ve ekonomi yapmış olursunuz.

Güncel faturanızla bizlere ulaştığınızda size özel tekliflerimiz olacak ve siz bunlardan kullanımınıza en uygun olanı seçebileceksiniz. Ayrıca bir işlem ücreti olmaksızın hazırlanan tekliflerimizle müşteri memnuniyetinin bizim için önemini siz de fark edeceksiniz. İnternet sitemizden ya da iletişim adreslerimizden bize kolayca ulaşabilir basit birkaç detay bilgi ile ucuz elektrik kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.